Poď sa s nami zabaviť

Vieme že štúdium nie je len o prednáškach, ale aj o spoznávaní nových ľudí a dobrom kolektíve. Každoročne preto organizujeme študentské akcie na ktorých spoznáš nových spolužiakov, ale aj profesorov a doktorandov inak ako spoza lavice. Záleží nám nielen na kvalitnom vzdelaní, ale dbáme aj o to, aby sa študenti na fakulte cítili príjemne a školu navštevovali s radosťou.

Ubytovane pre študentov

Ubytovanie je možné v dvoch študentských domovoch v Prešove - ŠD Budovateľská 13 a ŠD Budovateľská 31. K dispozícii sú 2-3 lôžkové izby. Budovy študentských domovov sa nachádzajú v blízkosti FVT a centra mesta.

Internet

Fitnes
klubovňa

Športové
aktivity

Kuchynka
a jedáleň

Samostatné
sociálne zariadenie

Práčovňa

Každý rok spolu plesáme

Každoročne pre našich študentov pripravujeme imatrikulačný ples. Na tejto akcii plnej zábavy si perfektne zatancujete, zabavíte sa, a navyše môžete získať mnoho cien. Okrem tomboly sa môžete zapojiť aj do rôznych zábavných súťaží.

Študentské exkurzie

V priebehu štúdia študenti majú možnosť zúčastniť sa viacerých exkurzií. Vďaka partnerským organizáciám môžu absolvovať niekoľko zaujímavých exkurzií, ktoré im pomôžu pochopiť prepojenie teórie s praxou.